Znovu založení po 25 letech

Termín, kdy byl znovu založení oddílu stolního tenisu, byl 1.1.2015. Další zájemci se přihlásili do 15.1.2015 a nyní tréninky pravidelně navštěvuje přes 20 dětí. V současnosti trénujeme již každý všední den.

Jsme velice rádi, že tento méně obvyklý sport má zatím poměrně dost zájemců a věříme, že další ještě přijdou.

V podzimním termínu jsme již uspořádali turnaj dětí i neregistrovaných dospělých hráčů. Rádi bychom chtěli pořádat i soutěže okresního charakteru, které v současné době pořádá pouze klub na Příbrami, na který naši svěřenci jezdí hrát.

Podařilo se nám s přispění rodičů a různých darů opravit hrací stoly a zatemnění oken. TJ Sokol Malá Hraštice přispěl na koupi staršího stolu a platbou elektřiny osvětlení. Také obec Malá Hraštice přispěla finanční částkou na nákup dvou úplně nových hracích stolů, za což jsme velice rádi.

Budeme velice potěšeni, pokud budou další zájemci přibývat a všichni budou přistupovat k této krásné hře s takovým nadšením, jako doposud.

A protože jsme začínali s tréninky v lednu, kdy jsme trénovali v kulichách a rukavicích, tak jsme se rozhodli pojmenovat oddíl TTC Ledňáček Malá Hraštice pod TJ Sokol Malá Hraštice.

Historie

Je to 25 let, co v Malé Hraštici skočil stolní tenis. Chceme připomenout a zavzpomínat několika řádky.
Byly to chvíle nového zážitku pro děti, které se tenkrát přihlásily do oddílu stolního tenisu. Jednalo se o 12 dětí. Další děti přicházely a odcházely a po 2 letech zůstalo 6 hráčů.

Mezitím jsme složili tým, který začal v nejnižší soutěží v okrese. Po prvním a dalších dvou letech jsme postupovali o třídu výše. Potom přišel čas škol a učení a Ti, kteří v týmu hráli se rozprchli do jiných koutů země a někteří k jiným sportům a koníčkům.

Tady je přehled těch, kteří v týmu zůstali a odehráli soutěže:
Kudrna Leoš, Palan Karel, Zamrazil Pavel, Kulhavý Vladimír, Kulhavý Pavel, Kvasnička Stanislav