Registrace pivní turnaj 2023

Aktualizace k 23.6.

POSLEDNÍCH PĚT VOLNÝCH MÍST NA LETOŠNÍ TURNAJ

Pivní "Staropramen" turnaj v malé kopané - Malá Hraštice, sobota 1.7.2023

Uzávěrka registrací je v pátek 30.6. do 12:00 (podmínka mít do této doby i připsané startovné na účet)

Losování turnaje bude probíhat v podvečer 30.6., bude vysíláno a sdíleno na facebooku TJ Sokol Malá Hraštice.

Sobota 1. 7. od 8h PREZENTACE TÝMU, VYPNĚNÍ SOUPISKY + DROBNÝ ADMIN od 9h PRVNÍ ZÁPASY VE SKUPINÁCH

Předpokládané ukončení turnaje cca 17-18h.

V sobotu 1. 7. 2023 proběhne již 19. ročník pivního "Staropramen" turnaje na hřišti v Malé Hraštici.

Online registraci naleznete níže na této stránce. Pro každoroční velký zájem, registrujte si svém místo na turnaji co nejdříve.

Na velmi kvalitním travnatém hřišti bude hrát až 24 týmů o prize money pro první tří týmy v celkové hodnotě 13.000,- + sudy piva a další hodnotné ceny + individuální ceny pro nejlepšího hráče, střelce a brankáře.

Startovné na turnaj je 2000 Kč na celý tým, a jako v loňském roce je zavedena platba jen na účet 1210776143/0800. Tímto již tradičním krokem předcházíme komplikacím v den turnaje. Jakmile platba proběhne a bude připsána na účet , tým (kontaktní osoba) bude informována a proběhne registrace.

Dále vás čeká skvělé občerstvení např. grilovaná kýta, kuřata ... skvělé točené pivo Staropramen, alko i nealko nápoje....

+ další program samozřejmostí.

Registrujte si svůj tým v registračním formuláři níže nebo na telefonu 724105811 Petr Plíva

TJ Sokol Malá Hraštice

Registrační formulář pro přihlášení na pivní turnaj 2023

Pro registraci zadejte všechny potřebné údaje

Propozice pivního turnaje 1.7.2023

• Turnaje se zúčastní týmy na základě přihlášky a uhrazení vložného, které činí 2000 Kč na každý tým. Prezence od 8:00, start turnaje v 9:00, předpokládaný konec je v 18:30.
  • V mužstvu může hrát maximálně 12 hráčů. Před zahájením turnaje odevzdá kapitán mužstva vedoucímu turnaje soupisky s čísly a datem narození. Dopisovat hráče během turnaje lze jen do stanoveného počtu. V případě, že je soupiska obsazena, nelze nahrazovat hráče za hráče.
  • Turnaje se mohou zúčastnit hráči starší 18 let. Hráči ve věku 15 až 18 let se mohou turnaje zúčastnit pouze se souhlasem rodičů, mladší hráči se turnaje účastnit nesmí.
  • Hrát se bude na třech hřištích, herní systém a rozlosování proběhne den před turnajem a bude představen týmům při prezenci. Délka hrací doby bude stanovena až po rozlosování.
  • Rozměry hřiště jsou 25 x 45 metrů, brankoviště půlkruh o poloměru sedm metrů, branky o velikosti 5x2 metry, penalta vzdálena sedm metrů.
  • V poli hraje vždy pět hráčů plus brankář. Střídat je povoleno hokejově. Před zahájením si kapitáni vylosují stranu a míč.
  • Utkání rozhoduje rozhodčí. Ten pořizuje zápis o utkání, tj. střelce branek, žluté a červené karty a celkové skóre.
  • Za úmyslnou ruku či hrubý faul udělí rozhodčí provinivšímu hráči žlutou kartu a ten je vyloučen na dvě minuty. Postižený tým tuto dobu hraje oslaben. Trest si hráč odpyká u komisaře utkání. V případě, že hráč obdrží druhou žlutou kartu, je vyloučen do konce zápasu a jeho mužstvo dohrává oslabeno. V případě, že je vyloučen třetí hráč mužstva, rozhodčí utkání ukončí a tým prohraje kontumačně 0:5, nebo výsledkem, dosaženým na hřišti, pokud je vyšší.
  • Hráč může být potrestán červenou kartou bez předchozího neudělení žluté karty za zvlášť hrubý faul nebo za hrubou urážku soupeře či rozhodčího. Vyloučen z turnaje může být hráč, ale i tým v případě fyzického napadení rozhodčího, komisaře či pořadatele.
  • Penaltu nařídí rozhodčí za hrubý faul v pokutovém území či za úmyslnou ruku.
  • Ofsajdy neplatí, auty se vhazují. Odkop od branky po autu z brankoviště může být i na druhou polovinu hřiště. Jakmile brankář chytí míč v brankovišti do ruky a položí jej na zem, že chce rozehrát, tak se hraje a může být atakován a naopak, on z odkopu může dát gól, ne však výhozem rukou.
  • Za vítězství obdrží tým tři body, za remízu jeden bod.
  • Vyřazovací utkání se hrají podle předem stanoveného pavouka. Pokud utkání skončí nerozhodně o postupujícím rozhodnou penalty. V první sérii se kopají tři, není-li rozhodnuto, střídají se vždy dvě dvojice až do konečného rozhodnutí.
  • První 3 týmy jsou oceněny peněžními cenami ve výši 7 000, 4 000 a 2 000 Kč a věcnými cenami - každý tým obdrží sud piva Staropramen. Dále je vyhodnocen nejlepší střelec, nejlepší brankář a nejlepší hráč turnaje, kteří obdrží věcné ceny.