Pivní turnaj

15. ročník pivního turnaje je již minulostí. Fotky naleznete zde: https://www.facebook.com/pg/sokolhrastice/photos/?tab=album&album_id=10156406271846146Již 5. 7. 2020 proběhne 16. ročník pivního turnaje na hřišti v Malé Hraštici. Registrace jsou otevřeny a vy již dnes můžete svůj tým do turnaje registrovat. Každoroční zájem je velký, registrujte si svůj tým co nejdříve.

Startovné je stejné jako v předešlých ročnících tedy 1.500 Kč, a nově je zavedena platba jen na účet 1210776143/0800. Tímto chceme hlavně předejít komplikacím v den turnaje. Jakmile platba proběhne a bude připsána na účet , tým (kontaktní osoba) bude informována a proběhne registrace. 

Na nově zrekonstruovaném hřišti bude hrát až 24 týmů o prize money pro první tří týmy v celkové hodnotě 11.000,- + sudy piva a další hodnotné ceny. Občerstvení, grilovaná kýta, kuřata a další program samozřejmostí. Individuální ceny pro nejlepšího hráče, střelce a brankáře.

Registrujte si svůj tým v registračním formuláři níže nebo na telefonu 724105811 Petr Plíva

Děkujeme

TJ Sokol Malá Hraštice


Registrační formulář

Pro registraci zadejte všechny potřebné údaje

Propozice pivního turnaje 2020

 • Turnaje se zúčastní týmy na základě přihlášky a uhrazení vložného, které činí 1500 Kč na každý tým. Prezence od 8:00, start turnaje v 9:00, předpokládaný konec je v 18:30.
 • V mužstvu může hrát maximálně 12 hráčů. Před zahájením turnaje odevzdá kapitán mužstva vedoucímu turnaje soupisky s čísly a datem narození. Dopisovat hráče během turnaje lze jen do stanoveného počtu. V případě, že je soupiska obsazena, nelze nahrazovat hráče za hráče.
 • Turnaje se mohou zúčastnit hráči starší 18 let. Hráči ve věku 15 až 18 let se mohou turnaje zúčastnit pouze se souhlasem rodičů, mladší hráči se turnaje účastnit nesmí.
 • Hrát se bude na třech hřištích, herní systém a rozlosování proběhne den před turnajem a bude představen týmům při prezenci. Délka hrací doby bude stanovena až po rozlosování.
 • Rozměry hřiště jsou 25 x 45 metrů, brankoviště půlkruh o poloměru sedm metrů, branky o velikosti 5x2 metry, penalta vzdálena sedm metrů.
 • V poli hraje vždy pět hráčů plus brankář. Střídat je povoleno hokejově. Před zahájením si kapitáni vylosují stranu a míč.
 • Utkání rozhoduje rozhodčí. Ten pořizuje zápis o utkání, tj. střelce branek, žluté a červené karty a celkové skóre.
 • Za úmyslnou ruku či hrubý faul udělí rozhodčí provinivšímu hráči žlutou kartu a ten je vyloučen na dvě minuty. Postižený tým tuto dobu hraje oslaben. Trest si hráč odpyká u komisaře utkání. V případě, že hráč obdrží druhou žlutou kartu, je vyloučen do konce zápasu a jeho mužstvo dohrává oslabeno. V případě, že je vyloučen třetí hráč mužstva, rozhodčí utkání ukončí a tým prohraje kontumačně 0:5, nebo výsledkem, dosaženým na hřišti, pokud je vyšší.
 • Hráč může být potrestán červenou kartou bez předchozího neudělení žluté karty za zvlášť hrubý faul nebo za hrubou urážku soupeře či rozhodčího. Vyloučen z turnaje může být hráč, ale i tým v případě fyzického napadení rozhodčího, komisaře či pořadatele.
 • Penaltu nařídí rozhodčí za hrubý faul v pokutovém území či za úmyslnou ruku.
 • Ofsajdy neplatí, auty se vhazují. Odkop od branky po autu z brankoviště může být i na druhou polovinu hřiště. Jakmile brankář chytí míč v brankovišti do ruky a položí jej na zem, že chce rozehrát, tak se hraje a může být atakován a naopak, on z odkopu může dát gól, ne však výhozem rukou.
 • Za vítězství obdrží tým tři body, za remízu jeden bod.
 • Vyřazovací utkání se hrají podle předem stanoveného pavouka. Pokud utkání skončí nerozhodně o postupujícím rozhodnou penalty. V první sérii se kopají tři, není-li rozhodnuto, střídají se vždy dvě dvojice až do konečného rozhodnutí.
 • První 3 týmy jsou oceněny peněžními cenami ve výši 6 000, 3 000 a 2 000 Kč a věcnými cenami - každý tým obdrží sud piva Staropramen. Dále je vyhodnocen nejlepší střelec, nejlepší brankář a nejlepší hráč turnaje, kteří obdrží věcné ceny.